Przeskocz do treści

O nas

Misją GRUPA CZARNOGRODZKI jest wparcie dla przedsiębiorstw, które w swoim modelu biznesowym chcą skorzystać z tego doskonałego rozwiązania jakim jest idea pracy tymczasowej.

Założyciele:

Waldemar Czarnogrodzki

Jestem osobą z dużym doświadczeniem zawodowym zdobytym z firmach branży produkcyjnej. Moje zainteresowanie procesem produkcyjnym, zdolność do optymalnej organizacji pracy oraz partnerskie podejście w zarządzaniu ludźmi sprawiła, że dziś posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Przejście całej ścieżki kariery, od szeregowego pracownika, poprzez specjalistę do managera zespołu pozwala mi realnie ocenić potencjał danego pracownika oraz jego umiejętności praktyczne.

Katarzyna Kowalik

Moje doświadczenie zawodowe pozwoliło mi zdobyć i rozwinąć umiejętności w pracy w dziale administracyjnym, księgowym, finansowym oraz w dziale zarządzania zasobami ludzkimi, zarówno jako pracownik, a później manager zespołu w firmach branży budowlanej, projektowej i logistycznej. Zawsze moim głównym zadaniem było wspieranie ludzi w organizacji.

Language